Premýšľaš nad spoluprácou? Ak áno, prezri si naše portfólio spoluprác.

Ale ak už vieš, čo chceš!? Kontaktný formulár nájdeš na konci stránky 🙂

Prelistuj si naše prezentačné mini portfólio nižšie alebo  si pozri video.

Odporúčame ti aj prescrollovať nižšie na stránku kde nájdeš rôzne formy spoluprác, ktoré sme doteraz nadviazali so spoločnosťou ako napr. TIPOS, KOMPAVA, vydavateľstvom AITEC a iné.

Pozri si aj krátke videjko o našich superhrdinoch.

SPOLUPRÁCE

Spolupráca s vydavateľstvom AITEC, s. r. o.

V spolupráci s vydavteľstvom AITEC, s.r.o. , sme sa podieľali na vytvorení inovatívnej učebnej pomôcky pre štvrtákovna základnej škole. Táto učebnica bude v školách už od septembra roku 2023.

Komiksový príbeh: Na mesto Vyšný Knižkov sa valí čarodejná kliatba, ktorá každému koho zasiahne, vymaže všetky vedomosti. Hlavnou úlohou pátračov je túto kliatbu odvrátiť a mesto Vyšný Knižkov zachrániť. Takto začína pátranie piatich hlavných hrdinov, ktorí ešte ani zďaleka netušia, čo všetko ich pátranie bude obnášať.

Superhrdinský komiks EXTRA LIGA v spolupráci so spoločnosťou TIPOS

V spolupráci so spoločnosťou TIPOS vznikol superhrdinský komiks. V komikse sme zahrnuli všetky dôležité hodnoty spoločnosti TIPOS. VIac o komikse nájdete v sekcii KOMIKSY

Kalendár pre spoločnosť KOMPAVA

V spolupráci so spoločnosťou Kompava vznikol superhrdinský kalendár pre rok 2022. Každý superhrdina bol vytvorený na základe daného mesiaca a produktu. + ukážka kalendáru.

Komiks pre kolekciu šperkov „ANIČKA`` pre Petra Toth, s.r.o.

V spolupráci s Petra Toth, s.r.o. vznikol čiernobiely komiks o superhrdinke Aničke. Príbeh komiksu vznikol na základe predlohy príbehov o Jánošíkovi + ukážka coveru a komiksu.

Kontaktuj nás

    Ak máte záujem o spoluprácu, tak vyplňte formulár.

    Ak z nejakého podivného dôvodu nepôjde vyplniť formulár, to neznamená, že vesmír niečo naznačuje. Jednoducho napíšte na email sestryjancove@gmail.com 🙂 Tešíme sa na každú správu.

    👇

    Viac o našich projektoch a spoluprácach si pozrite nižšie.