EXTRA LIGA 1. séria

… po prelete vesmírneho objektu okolo Zeme dopadne na jej povrch zvláštny kozmický prach. Každý človek, ktorý ho absorboval, dostane šancu zúčastniť sa superhier nazývaných Aréna hier, vytvorených kozmickou silou. Do hier ich povoláva záhadný cudzinec Hlas Zhora, ktorý pátra po najlepšom hráčovi a šampiónovi hier. Táto ponuka by nebola pre ľudí lákavá, keby post šampióna neznamenal splnenie akéhokoľvek želania....

Komiks
ECO & TANK 1. séria / 7 epizód

Blesk, ktorý spojil opusteného kocúrika Tanka a chlapca menom Eco, bol iba začiatkom! Eco & Tank rozhodne budú mať, čo robiť, aby zachránili planétu, keď sa z nich stanú superhrdinovia. Vydajte sa na dobrodružnú cestu s Ecom a Tankom a zistite či sa im podarilo odvrátiť všetky hrozby, ktoré sa valia na planétu.

Komiks
ČIERNOVLASÝ PRINC

Bola raz jedna veľká krajina, kde mali všetci ľudia červené vlasy, iba kráľov syn mal čierne. Kráľ vedel, že ľud by ho kvôli jeho vlasom za kráľa nikdy neprijal. Preto sa rozhodne za každú cenu synove vlasy zmeniť na červené. Skúšajú všetko, drhnú, trú aj mastia hlavu, ale vlasy sú stále čierne. Ku kráľovi sa dostanú zvesti o meste, kde vedia meniť vlasy na akékoľvek. Nakoniec pošle syna na dlhých 5 rokov preč a dúfa, že v tom onom meste, princove vlasy zmenia na červené. Čo myslíte, ako dopadol princov príbeh?

Komiks
VYBER SI