Seriál One Piece (live action) je pre mňa jednoducho TOP. Môžem sa priznať, že približne rok a pol, možno aj dva, som nemala inšpiráciu podobného typu.

Naposledy mi seriál Sherlock Holmes s Dr. Strangom (B.C.) ozrejmil všetky tajomstvá mojej mysle. Ako niektorí z vás viete, vo veľkej miere sa postava Sherlocka Holmesa podieľala na mojej záchrane. Bojovala som v nemocnici o život v auguste 2022 (napísala som o tomto aj knihu, ktorú si môžete kúpiť na našom eshope), keď som sa dostala do vážneho zdravotného stavu. Sherlock Holmes a špeciálne vnímanie tejto postavy mi pomáhalo počas dlhých a bolestivých dní nestratiť silu bojovať. Pre mňa boli dôležité fakty a existencia Sherlocka. Rovnako aj existencia postavy Batmana či iných superhrdinov, ale o tom potom. Vráťme sa späť k Sherlockovi a dôvodu, prečo v tejto postave vidím viac.

Asi by som povedala, že pre mňa je existencia niektorých postáv ako viera. Pri písaní príbehov a komiksov mi pomáha sledovať fanedity. Uvádzam tu jeden z tých, ktoré som mala počas augusta 2022 veľmi často v hlave: (2) Sherlock | Knocking on Heaven’s Door (for Sim Mallec) – YouTube

Sledovanie faneditov, vnímanie hudby a hlasov v nich, s tým spojených aj emócií postáv, toto pomáha dýchať mojej mysli. Pomáha mi to oddeliť sa od každodennej reality a objavovať všetky neprebádané svety, ktoré existujú. Presne v tomto sú pre mňa výnimočné seriály Sherlock Holmes a One Piece.

BTW: momentálne počúvam fanedit: Buggy & Shanks || Strange Birds (one piece live action netflix) (youtube.com)

K One Piece seriálu som sa dostala približne pred mesiacom, keď som sa rozhodla zmeniť niektoré veci vo svojom živote. Tento krok považujem za jedno z najlepších rozhodnutí mojej spisovateľskej kariéry. Postava Monkey D. Luffyho je pre mňa osudovou postavou, pretože mi naozaj pomáha pri písaní. Každý deň sa snažím zlepšovať a učiť, aby som viac pochopila svet fantázie. Svet, ktorý vytvoril Eiichiro Oda, autor One Piece, je mojou novou cestou vzdelávania sa.

Rozhodne vám o tom napíšem viac v niektorom ďalšom článku.

Koniec hlásenia!

Odkaz na knihu: Kto ma zachráni? – Sestry Jančové (eshopsestryjancove.eu)

Nezabudnite ma sledovať na TikToku: Log in | TikTok